Sigara Bırakma

Home  /  Biyorezonans  /  Sigara Bırakma

Bu terapi nasıl çalışır?

ASYRA Manyetik Alan Terapisini kullanarak, vücuttaki nikotinin frekans şekli, ayna görüntüsü olarak vücuda geri çevrilir. Bu, faz iptali olarak adlandırılan şeyi üretir. Bu, vücudun nikotin belleği ile dağılmasına ve bağımlılıktan önce orijinal haline geri dönmesine yardımcı olur. Sonuç olarak, vücudun detoksifikasyon sistemi, böbrek ve deri yoluyla nikotin ve ilişkili sigara toksinlerini ortadan kaldırmak için uyarılır. Bu, genellikle sigarayı bırakmaya çalışan sigara içenler ile ilişkili alternatifleri tercih etme olasılığınızın düşük olduğu anlamına gelir. Dünya çapında binlerce kişi Asyra manyetik alan terapisini kullanarak sigarayı bırakmıştır. Bu en kolay ve en doğal yoldur ve iğneler, hipnoz veya başka bir sigara bırakma yardımının kullanılmasını gerektirmez.

Ayrıca sigarayı bırakmada işin psikolojik bağımlılık boyutu da bir o kadar önemlidir. Bu konuda yapılan Manyetik Rezonans tedavisinde içilen sigaradaki elektromanyetik enerji alanı rezonans cihazı ile ters (ayna görüntüsü) haline çevrilerek vücuda geri gönderilir. Burada vücuda gönderilen sadece biyo manyetik alanıdır yani sigaranın ters frekansıdır. Dolayısıyla elektrik veya herhangi bir madde vücuda gönderilmesi söz konusu değildir. Bu şekilde vücut tarafından devamlı maruz bırakılan ve sigara bağımlılığını oluşturan sigaranın elektromanyetik alanı bu ters dalgalar ile söndürülerek vücuttan silinir ve vücut bu madde ile hiç karşılaşmamış hale getirilir.

Tedavi sonrasında hiç sigara içmeyen birisi sigara kokusundan nasıl rahatsız oluyorsa hasta da aynen o hale gelir. Artık organizması sigarayı tanımıyordur. Sigara içmeye çalışılması durumunda zevk alamama ve rahatsızlık duyguları meydana gelir. Bu şekilde kişi sigara içilen ortamlardan bile rahatsız olacak bir hale gelerek sigaradan tamamen kurtulmasına yardımcı olur.

http://www.theaimtherapy.com/wp-content/uploads/2015/05/123864852_989c4195cc_o1-1500x430.jpg

Nasıl çalışır

Bu, İngiltere’de yaklaşık 20 yıldır bulunan yeni bir terapidir, ancak son zamanlarda nikotin bağımlılığı terapisi için kullanılmıştır. Avrupa’da, doktorlar, diş hekimleri ve veterinerler tarafından çok çeşitli sağlık koşulları için kullanıldığı 20 yıldan beri kanıtlanmıştır. Kuantum fiziğine dayanan bilimsel bir süreçtir ve elektromanyetik enerji dalgalarını kullanır. Cihazlar sağlıklı ve sağlıksız enerji dalgalarını vücutta okuyabilir ve sağlıklı dalgaları geliştirebilir ve nikotin tarafından verilenler gibi sağlıksız dalgaları iptal edebilir, bu da faz iptal olarak adlandırılan bir süreçtir. 

Sigarayı bırakmak için kullanmakla, sigara içme isteğinizi ve vücudunuzdaki nikotinleri iptal ettiği için fiziksel istekleri azaltmayı amaçlıyoruz. Bu ağrısız bir terapidir – bazı insanlar hafif bir karıncalanma hisseder, ancak çoğu tedavi sırasında hiçbir his hissetmez. Tüm terapi bilgilerini içeren bir remedy verilecek, bunu terapiden sonraki hafta içinde desteklemek için kullanmanız gerekiyor.

Sigara bırakma amacıyla yapılan rezonans uygulaması tek seansta yapılmaktadır. Kişi devamlı kullandığı sigara ile merkezimize gelir. Kendisinden son sigarasını içmesi istenir. Bu son sigara içerisindeki bağımlık yapıcı tüm maddelerin rezonansı tespit edilir. Rezonans cihazı ile bu frekanslar ters çevrilerek kişiye geri gönderilir. Bu tek seans sonrasında kişi zorlanır ise bir destek seansı daha ücretsiz olarak yapılır.

Bu uygulama sonrasında sigara içme isteği kaybolduğu gibi zaman içerisinde sigaranın yaptığı hasardan ve organlarımızda biriktirdiği toksik maddelerden de detoks yoluyla yavaş yavaş temizlenir. Rezonans cihazı pille çalışan, dolayısıyla elektriksel bir akım içermeyen bir cihaz olup sağlık üzerine bilinen  hiçbir zararı yoktur.

Terapi tüm sigara içenler için uygundur.

SİGARA,PİPO,PURO hepsi için uygulanabilir.

Ne kadar ya da kaç tane içtiğiniz önemli değil. Bırakmak için asla geç değildir.

Terapinizden iki veya üç gün önce, günde en az sekiz bardak su içmeye başlamalısınız (en az 2 litre)

Terapiden birkaç gün önce çay, kahve, kola ve alkol kullanmaktan kaçının.

Kendinize bir sigara içen olmayacağınızı hatırlatın ……… .. (adı gün)

Terapi günü aşağıdakiler yapılmalıdır:

Tüm kül tablaları boşaltılmalı ve temizlenmelidir, arabanızı da unutmayınız.

Yatak çarşafları değiştirilmeli veya yıkanmalıdır.

Terapinizden birkaç gün önce içtiğiniz çay, kahve ve kola miktarını azaltın.

Terapinizden önce ve sonra 24 saat alkol kullanmayın.

Evinizde sigara içenler, terapiden sonra 24 saat boyunca etrafınızda sigara içmemeye dikkat etmelidirler.

Bir paket hariç evinizden, arabanızdan ve iş yerinizden tüm sigaralardan kurtulun.

Bunu bize getirin, terapi için gerekli olacak, lütfen her zaman kullandığınız markanız olduğundan emin olun. Başka çeşit sigara kullanıyorsanız onu da getirin.

Lütfen terainiz için saat ve mücevherleri çıkarın.

Lütfen terapiye etki ettiği için el kremini kullanmayınız.

Terapi gününde

Ortalama Terapi Süresi – 75 Dakika

Terapiden sonra

Bu terapi sadece vücuttaki nikotinin elektromanyetik yükünü azaltmakla kalmaz, aynı zamanda katranın ve sigaradaki diğer tüm toksinlerin elektromanyetik yükünü de azaltabilir. Detoksifikasyon semptomları kişiden kişiye değişir ve ne kadar içtiğiniz ve metabolizmanız gibi birçok faktöre bağlıdır. Cilt en büyük detoks organıdır ve cildinizdeki ve kıyafetinizdeki tütün kokusunu fark edebilirsiniz. Lütfen önce çarşafları yıkayın ve mümkünse terapiden birkaç gün sonra yine yıkayın.

Terapinizi takip eden birkaç gün boyunca günde en az 8 bardak su içmek önemlidir. Bu böbreklerinizin vücudunuzdaki toksinleri temizlemesine yardımcı olacaktır.

Terapi süresince koyu çay, kahve, nane ve özellikle alkolden uzak durun.

Evde, işte veya arabada sigara içirmeyin.

24 saat boyunca kimsenin etrafta sigara içmesine izin vermeyin

Epson tuz banyoları ve buhar saunaları da vücudun toksinleri ortadan kaldırmasına yardımcı olmak için mükemmeldir.

Lütfen nikotini cildinizden temizlemek için terapiden 2 sonra ve sonra düzenli olarak duş alın.

Elinizde bir şeyler yapmanız gerektiğinde elektronik sigara kullanabilirsiniz.

Sigaralarda bulunan uyaranlara sahip olmadığınız için birkaç gün boyunca yorgun hissedebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

S: Sigara içen herkes terapiyi yapabilir mi?

C: Evet, kaç tane veya ne kadar süre içtiğinin önemi yok. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya kalp pili kullanıyorsanız uygun değildir.

S: Herhangi bir yan etkisi var mı?

C: Detoksifikasyon işleminden dolayı, terapiyi takip eden birkaç gün boyunca yorgunluk, baş dönmesi, baş ağrısı veya mide bulantısı hissedebilirsiniz; bunlar, yeterli miktarda su içilerek en aza indirilebilmektedir.

S: Kaç tane terapiye ihtiyacım olacak?

A: Genellikle 1 veya 2 terapi. Bir sigara isteğiniz ilk terapiden sonra gitmişse, ikinci bir terapiye ihtiyacınız olmaz, ancak bu her bir kişiye göre değişir ve bazılarının ikinci veya üçüncü bir terapiye ihtiyacı olabilir.

S: Böyle harika bir terapi varsa, neden daha önce duymadım?

C: Bu ülkeye nispeten yenidir, ancak 30 yıldır Avrupa’dadır.

S: Garantili mi? C: Evet. Başarımızdan gurur duyuyor olsak da, piyasada% 100 başarı oranı olmadığından, sigara içenler için biyo-işleyişin farklı olmasından dolayı işe yarayacağını garanti edemeyiz. Bu nedenle para iadesi sunamıyoruz.